.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 25 метри RV бакар core / мулти-заробени кабелот / RV0.2 mm2 квадратни едно јадро

Бесплатен превозот 25 метри RV бакар core / мулти-заробени кабелот / RV0.2 mm2 квадратни едно јадро

DEN 84.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Проводник:
Заробени
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Диригент Материјал:
Бакар
Изолација Материјал:
Гума
Број На Модел На:
RV0.2mm2
Примена:
-
Производи во категоријата
DEN 2040.00