.

.

Одлична цена
BV1mm еден верижен еден-core тешко жица , цврсти кислород-free) бакарна жица , пламен retardant BV1 mm анаеробна чист бакар кабел

BV1mm еден верижен еден-core тешко жица , цврсти кислород-free) бакарна жица , пламен retardant BV1 mm анаеробна чист

DEN 33.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
1m
Број На Модел На:
60227 iec 05(BV)
Тип:
Изолирани
is_customized:
Yes
Изолација Материјал:
ПВЦ
Диригент Материјал:
Бакар
Тип На Проводник:
Цврста
Примена:
Дома жица
Челичното јадро материјал:
Анаеробни чист бакар
Номинална Напон:
300/500V
Број на јадра * пресек:
1*1mm
Максимален дијаметар на жица:
2.5 mm
Користи:
Индустриски граѓанското декорација работи
Производи во категоријата