.

.

Одлична цена
Taomengsi Слатка Еден Чевли Дама Два Слоја на Pigskin Рамно Дно со Едноставни Вода Вежба Грав Код Жените Чевли

Taomengsi Слатка Еден Чевли Дама Два Слоја на Pigskin Рамно Дно со Едноставни Вода Вежба Грав Код Жените Чевли

DEN 907.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43
Станови Тип:
Основни
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Бренд Име:
taomengsi
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Посочи Пети
Број На Модел На:
333-26
Горниот Материјал:
Гума
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Кристално
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
боја:
црна, беж, розова
Категории на производи:
еден чевли
чевли висина:
Ниска намали
Пета Висина:
Станот со
елемент:
Бонбони, Боја, Метал, Дијамант
Insole Материјал:
Природна кожа
Носење:
Sleeve / Overshoe
Применливи пол:
Жените
Карактеристики:
Носат Отпорни, Deodorant, дише
Обвивка Материјал:
Два Слоја на Pigskin
Производи во категоријата