.

.

Одлична цена
2018 Големи Димензии Свила Големиот Дизајнер 41 Плус Свадба Станови Британски Стил Жените Фустан Чевли Мокасини Плоштадот Пети Голи Сатен Мода

2018 Големи Димензии Свила Големиот Дизајнер 41 Плус Свадба Станови Британски Стил Жените Фустан Чевли Мокасини Плоштадот

DEN 1697.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
lp161521078075
Станови Тип:
Мокасини
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Поли Уретан
Пети Форма:
Круг Пети
Горниот Материјал:
Сатенски
Моден Елемент:
Плитки
Повод:
Партија
Insole Материјал:
Полиуретански
Бренд Име:
RPBDZKQO
Одговара:
Се вклопува поголем од вообичаеното. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Outsole Материјал:
Гума
Производи во категоријата