.

.

Одлична цена
Жените Балет Станови Дами Патување Вози Рамен Преносни Пати до Чевли Удобни Мека Бремени Чевли од Кожа Жените Мокасини

Жените Балет Станови Дами Патување Вози Рамен Преносни Пати до Чевли Удобни Мека Бремени Чевли од Кожа Жените Мокасини

DEN 762.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
pigskin
Повод:
Повик
Бренд Име:
ХАН ДИВИ
Затворање Тип:
Лизга-На
Сезоната:
Пролет/Есен
Обвивка Материјал:
Синтетички
Горниот Материјал:
PU
Пети Форма:
Посочи Пети
Моден Елемент:
Плитки
Станови Тип:
Балет Станови
Број На Модел На:
0785
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
Производи во категоријата