.

.

Одлична цена
Сребро Bling Свадба Дебели Кристал Медиум Чевли Сјајот Пумпи Големина 4 34 10 42 Посочи Пети Sequin Пенливи Дами Невестата Пролет

Сребро Bling Свадба Дебели Кристал Медиум Чевли Сјајот Пумпи Големина 4 34 10 42 Посочи Пети Sequin Пенливи Дами Невестата

DEN 1452.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Пумпа Тип:
Основни
Повод:
Свадба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
lfy1261514449035
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Sequined Платно
Со Платформи:
No
Insole Материјал:
PU
is_handmade:
Yes
Пета Тип:
Плоштад пета
Пети Форма:
Посочи Пети
Outsole Материјал:
Гума
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Моден Елемент:
bling
Бренд Име:
RPBDZKQO
Сезоната:
Пролет/Есен
Производи во категоријата