.

.

Одлична цена
нерѓосувачки челик завртка М1.4X6.7 Филипс Пан Главата А2-70 Полиран ROHS 100 компјутери

нерѓосувачки челик завртка М1.4X6.7 Филипс Пан Главата А2-70 Полиран ROHS 100 компјутери

DEN 31.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
100-199Pcs
Глава Стил:
Пан
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Завртка Тип:
Машина Завртки
Број На Модел На:
JMP М1.4x6.7 ФИЛ А2
Вози Стил:
Филипс
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пан Глава:
0# Филипс возачот
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Производи во категоријата