.

.

Одлична цена
1 Тркалаат Еден Електрични Проводници за селотејп 30mmX20m

1 Тркалаат Еден Електрични Проводници за селотејп 30mmX20m

DEN 256.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4
Производи во категоријата