.

.

Одлична цена
Женски 50 Pin Centronics ИДЦ Crimp Конектор Печатач Рамен Лента Кабел Адаптер

Женски 50 Pin Centronics ИДЦ Crimp Конектор Печатач Рамен Лента Кабел Адаптер

DEN 181.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Надворешни Хексадецимален
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Пан
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пакет:
Под 50Pcs
Број На Модел На:
/
is_customized:
Yes
Димензии:
M2*4
Производи во категоријата