.

.

Одлична цена
Луксузна Жакард Завеси Европски Стил Жанила Везени Valances И Tulles Cortinas И Завеса Песни За Дневна Соба

Луксузна Жакард Завеси Европски Стил Жанила Везени Valances И Tulles Cortinas И Завеса Песни За Дневна Соба

DEN 2872.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
2 Pieces W100xH270cm, 2 Pieces W150xH270cm, 2 Pieces W200xH270cm, 2 Pieces W250xH270cm, 2 Pieces W300xH270cm
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Стил:
Модерна
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Шема:
Извезена
Број На Модел На:
DSMJ-22
Бренд Име:
Г-Ѓа Ксу
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Формат:
Скала Појас
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Тип На Објект:
завеса за спална соба
Материјал:
Сомот
Функција:
Voile Завеси, Ролетни Затемнување
Примена:
Ролетни За Дневна Соба И Спалната Соба Балкон
тип 1:
cortina де quarto
тип 2:
rideaux pour le салон
тип 3:
vorhang
Големина:
Custom-made
Производи во категоријата