.

.

Одлична цена
Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Концерт Театар Фаза Drapes Пијано со Украси Модерна Уметност, Фотографија, Отпечатоци Мода

Прозорецот Завеси Третмани 2 Панели,Концерт Театар Фаза Drapes Пијано со Украси Модерна Уметност, Фотографија, Отпечатоци

DEN 1867.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
55W x 39H Inch, 55W x 45H Inch, 84W x 84H Inch, 108W x 63H Inch, 108W x 72H Inch, 108W x 84H Inch, 108W x 90H Inch, 108W x 95H Inch, 108W x 108H Inch, 120W x 66H Inch
Бренд Име:
SCOCICI
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Тока/Цевка Завеса
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Материјал:
Сатенски ткаенина
Шема:
Печатени
Стил:
Модерна
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Формат:
Скала Појас
Сезоната:
Пролет, лето, есен и зима
Обликот:
Правоаголник,Квадрат
Возрасна Група:
Деца / Возрасни
Шаблон Тип:
Печатени
боја:
Како pcitures прикажани
Производи во категоријата