.

.

Одлична цена
Пејзаж Сценографијата 3d Завеси За Дневна Соба Прозорец Третмани Модерна шума Сенка Прозорец Завеси 3d Завеси

Пејзаж Сценографијата 3d Завеси За Дневна Соба Прозорец Третмани Модерна шума Сенка Прозорец Завеси 3d Завеси

DEN 4800.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
wide264cm high241cm, wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide360cm high250cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide600cm high270cm, wide700cm high270cm
Обработка:
кука
Употреба:
Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Материјал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Локација:
прозорецот
Формат:
јаже
Техника:
Плетени
Стил:
Модерна
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
48
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Инсталација Тип:
Вграден-во
Производи во категоријата