.

.

Одлична цена
Модерната Едноставна Сива Ткаенина Затемнување Завеса за Дневна Соба Прозорец Кујна Бела Везени Tulle Дома Декорација

Модерната Едноставна Сива Ткаенина Затемнување Завеса за Дневна Соба Прозорец Кујна Бела Везени Tulle Дома Декорација

DEN 719.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
W100cmxH250cm, W150cmxH250cm, W200cmxH250cm, W250cmxH250cm, W300cmxH250cm, W350cmxH250cm, W400cmxH250cm, W450cmxH250cm, W500cmxH250cm
Обработка:
Кука, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Формат:
Скала Јаже
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Број На Модел На:
модерната завеса
Бренд Име:
NYYBXFKDD
Шема:
Извезена
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Шаблон Тип:
Цврста
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Употреба:
Декорација
Производи во категоријата