.

.

Одлична цена
топла продаде бела боја tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорец 039&30

топла продаде бела боја tulle чиста завеса за спална или во дневна соба прозорец 039&30

DEN 219.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
1PCS W100cm X H180cm, 1PCS W100cm X H260cm, 1PCS W150cm X H260cm, 1PCS W200cm X H260cm, 1PCS W250cm X H260cm, 1PCS W300cm X H260cm, 1PCS W350cm X H260cm, 1PCS W400cm X H260cm, 1PCS W500cm X H260cm
Обработка:
Кука, Род Џеб Процес, Без Процес, Материјал, Се Повлече Pleated Лента, Прстен Процес
Локација:
прозорецот
Функција:
Перспектива
Материјал:
Voile Завеса
Број На Модел На:
WP039
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Стил:
Пастирски
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Бренд Име:
WPKIRA
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Шаблон Тип:
Сценско
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
исклучени
Шема:
Предиво Обоена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Формат:
Завесата
Функција:
Други
Тип На Објект:
Прозорец Скрининг
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Функција:
Translucidus
Производи во категоријата