.

.

Одлична цена
Embroid златна и беж и виолетови цвеќиња вшмукување завеса комарец хотел магнетни завеса со магнети -прозорец широк 2 метри

Embroid златна и беж и виолетови цвеќиња вшмукување завеса комарец хотел магнетни завеса со магнети -прозорец широк

DEN 5373.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Бренд Име:
POLIS
Техника:
Ткаени
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Шема:
Извезена
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Жакард
Локација:
прозорецот
Материјал:
чипка ткаенина
Формат:
јаже
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Заливот Прозорецот
Тип:
Бран Завеса
Инсталација Тип:
Вграден-во
Број На Модел На:
BDF98
Функција:
Blackout, Изолирани
Функција:
Декорација + Полу Светлина Засенчување
Користете место:
хотел и продавница и Resterant
Тип На Објект:
Завеси
Состојка:
спојувањето
Тип На Производ:
Со Други Предмети За
Тип:
Valance Завеса
Производи во категоријата