.

.

Одлична цена
Бавно Душата Сина Кафе Мозаик Памук Везови Завеса Европската Луксузни Завеси Кујна За Спалната Соба Дневна Соба Tulle Флорални

Бавно Душата Сина Кафе Мозаик Памук Везови Завеса Европската Луксузни Завеси Кујна За Спалната Соба Дневна Соба Tulle

DEN 432.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
CONTACT US, W100cm x H270cm, W150cm x H270cm, W200cm x H270cm, W250cm x H270cm, W300cm x H270cm, W350cm x H270cm, W400cm x H270cm
Обработка:
КУКИ, GROMMET ВРВОТ, Род Џеб, се Повлече Pleated Лента
Бренд Име:
БАВНО ДУШАТА
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Тип:
Завесата
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Техника:
Ткаени
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Стил:
Европа
Локација:
прозорецот
Формат:
Електричен
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CLS-711
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница,Кафе,Канцеларија
Текстурата на материјалот:
коноп
Ткаенина Директорот Компонента:
Лен
Ткаенина директорот компонента содржина:
Педесет
Ткаенина состав:
Полиестер влакна (полиестер)
Технологија:
Вез
Дали тоа може да се прилагоди:
Yes
Боја:
сино, кафе
Производи во категоријата