.

.

Одлична цена
DSinterior Европската Затемнување на прозорецот завеса за дневна соба сопствени направени големина

DSinterior Европската Затемнување на прозорецот завеса за дневна соба сопствени направени големина

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
W100CM x L130CM, W100CM x L265CM, W200CM x L250CM, W200CM x L265CM, W300CM x L250CM, W300CM x L265CM, W400CM x L265CM, W500CM x L265CM, W400CM x L250CM, W150CM x L250CM, W500CM x L250CM
Обработка:
Двојно малку pleat, 4 prong куки, Род џеб, се Повлече pleat, Grommets врвот
Локација:
прозорецот
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Бренд Име:
DSinterior
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
CR059
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Производи во категоријата