.

.

Одлична цена
3D Модерна Затемнување на Прозорецот Завеса Стереоскопски Завеса Сино небо море гранки Завеси За Дневна соба

3D Модерна Затемнување на Прозорецот Завеса Стереоскопски Завеса Сино небо море гранки Завеси За Дневна соба

DEN 2400.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
wide300cm high270cm, wide203cm high241cm, wide264cm high213cm, wide360cm high269cm, wide203cm high160cm, wide264cm high160cm, wide203cm high213cm, wide350cm high250cm, wide380cm high260cm, wide420cm high270cm, wide510cm high260cm, wide264cm high241cm, wide360cm high250cm, wide600cm high270cm, wide170cm high240cm, wide376cm high213cm, wide140cm high142cm, wide250cm high230cm, wide270cm high175cm, wide180cm high220cm, wide220cm high180cm, wide240cm high270cm, wide264cm high270cm, wide120cm high220cm, wide264cm high250cm, wide290cm high260cm
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Материјал:
Полиестер / Памук
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
58
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Шаблон Тип:
Blue sky море гранки
Формат:
Куките
Делокруг на примена:
Дневна соба, Спална соба, кујна туш врата, прозорец ...
Стил :
Модерна Класика Земја За Деца Европската
Производи во категоријата