.

.

Одлична цена
Ролетни Пастирски Сино Бела Глуварче Цвет Затемнување Завеси Tulle Дневна Соба, Спална соба, Кујна Прозорец Сенка Чиста Завеси AA23

Ролетни Пастирски Сино Бела Глуварче Цвет Затемнување Завеси Tulle Дневна Соба, Спална соба, Кујна Прозорец Сенка

DEN 456.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
чиста завеса
Големина:
290cmWx260cmH, 190cmWx260cmH, 140cmWx260cmH
Обработка:
Куки Врвот, Grommet Врвот
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Општи Pleat
Стил:
Пастирски
Број На Модел На:
AA21
Бренд Име:
Alise Doux
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Формат:
кука
Производи во категоријата