.

.

Одлична цена
Европски и Американски стил луксузни везени завеси за дневната Соба чиста завеси за спалната соба прозорец завеса кујна

Европски и Американски стил луксузни везени завеси за дневната Соба чиста завеси за спалната соба прозорец завеса

DEN 729.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
W100cmL250cm, W150cmL250cm, W200cmL250cm, W250cmL250cm, W300cmL250cm, W350cmL250cm, W400cmL250cm
Обработка:
Стил 2 Куки врвот, Style1 Grommets врвот
Број На Модел На:
0001
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Материјал:
Крпа Завеса + Voile Завеса
Шема:
Извезена
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Флорални
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HQYQJJHYR
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Стил:
Европски и Американски Стил
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
боја:
СЛ.
Типот На Прозорец:
Octagonal прозорец Bay прозорец Oriel прозорец француски прозорецот од Станот на прозорецот
Апликацијата прилики:
Спалната Соба Дневна Соба И Кујна Врата, Прозорец
Пакет Се Вклучени:
1 компјутер завеса или tulle
Совети 1:
Завеса и tulle се продаваат одделно
Совети 2:
Ние suggust 2 парчиња за еден прозорец
Известување:
Tassel/Valance/Монистра не се опфатени
valance:
САД $ 70 по метар(не се вклучени во цената
Место на Производство:
Кина
Име на производ:
луксузна завеси
Производи во категоријата