.

.

Одлична цена
Обвивка на Моќност Засилувач Целата Алуминиумска Цевка Amp Шасија со Додатоци Стерео HIFI Аудио DIY Sandblasting Бела

Обвивка на Моќност Засилувач Целата Алуминиумска Цевка Amp Шасија со Додатоци Стерео HIFI Аудио DIY Sandblasting Бела

DEN 1677.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
IWISTAO
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
WVTC20-15-24
Максимална Моќност По Канал:
101-130W
Канали:
Обвивка на Моќност Засилувач
засилувач шасија:
Yes
Материјал:
Целата Алуминиум
W:
206mm
H:
150mm
D:
242mm
боја:
Бела
Нето тежина:
3.3 kg
is_customized:
Yes
Производи во категоријата