.

.

Одлична цена
AIYIMA 2 2 парчиња Начин Автомобил Професионални Стерео Аудио Фреквенција Divider Стерео Woofer Звучникот во Слушалката Crossover Филтер

AIYIMA 2 2 парчиња Начин Автомобил Професионални Стерео Аудио Фреквенција Divider Стерео Woofer Звучникот во Слушалката

DEN 462.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Aiyima
Максимална Моќност По Канал:
10W
Број На Модел На:
Автомобил говорникот фреквенција divider
Канали:
2 (2.0)
Пакет:
No
Име:
2 Начин Автомобил Професионални Стерео Аудио Фреквенција Divider
crossover фреквенција:
3000Hz
Филтер карактеристика:
Третиот Ред се подели 12DB / OCT
Големина:
105 * 65 * 30mm
Максимална Моќност:
220W
Тип:
автомобил засилувач
Производи во категоријата