.

.

Одлична цена
RD2607 Заоблени серија Сребро алуминиум засилувач шасија/AMP случај Куќиште /Кутија DIY(260*86*311mm)

RD2607 Заоблени серија Сребро алуминиум засилувач шасија/AMP случај Куќиште /Кутија DIY(260*86*311mm)

DEN 1148.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
RD2607
Бренд Име:
kaolanhon
Максимална Моќност По Канал:
35W
is_customized:
Yes
Тип:
Професионални Засилувач
Производи во категоријата