.

.

Одлична цена
BZ2206HT preamp шасија / JV13 далечински волумен одбор / BZ2206HT шасија со JV13 волумен одбор

BZ2206HT preamp шасија / JV13 далечински волумен одбор / BZ2206HT шасија со JV13 волумен одбор

DEN 804.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
BZ2206HT
Бренд Име:
kaolanhon
Максимална Моќност По Канал:
10W
Боја Класификација:
бела црвена
is_customized:
Yes
Тип:
Дома Засилувач
Производи во категоријата