.

.

Одлична цена
топла продажба 4pcs Дијаметар 39mm висока 19mm алуминиум нозе/home аудио шасија нозе

топла продажба 4pcs Дијаметар 39mm висока 19mm алуминиум нозе/home аудио шасија нозе

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
YJ0
Бренд Име:
BINYEAE
Максимална Моќност По Канал:
55w
Канали:
2 (2.0)
Тип:
Дома Засилувач
Производи во категоријата