.

.

Одлична цена
RTD2661 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA Аудио за 15.6 инчен LCD панел 1920X1080 N156HGE-L11 LP156WF4-SLB5 LP156WF4-SLB5

RTD2661 LCD контролер одбор поддршка DVI VGA Аудио за 15.6 инчен LCD панел 1920X1080 N156HGE-L11 LP156WF4-SLB5 LP156WF4-SLB5

DEN 671.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
dower мене
Број На Модел На:
RTD2661-caison198
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Поддршка:
Dropshipping
Резолуција:
1920x1080
поддршка lcd панел големина:
15.6 инчен
Производи во категоријата
DEN 384.00

DEN 261.12

DEN 381.12

DEN 621.12

DEN 612.00