.

.

Одлична цена
5PCS СС-5GL 3D принтер/Граница вклучите ENDSTOP РАМПИ 1.4 Микро прекинувач

5PCS СС-5GL 3D принтер/Граница вклучите ENDSTOP РАМПИ 1.4 Микро прекинувач

DEN 82.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
Бренд Име:
MICROFLYING
MicroSoft Модел:
Kinect
Број На Модел На:
СС-5GL
is_customized:
yes
Компатибилен:
Рачни Играч, Конзола За Игри, Kinect, PlayStation Move
MicroSoft Модел:
Kinect
Производи во категоријата
DEN 621.12

DEN 612.00

DEN 384.00

DEN 381.12