.

.

Одлична цена
DIY 5pcs Tassel Necklines Свадба се Облекуваат Деколте Appliques да се Шие на Кристал Лента Ѓердан Rhinestones за Облека Додаток N-01

DIY 5pcs Tassel Necklines Свадба се Облекуваат Деколте Appliques да се Шие на Кристал Лента Ѓердан Rhinestones за

DEN 248.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Сребро, Злато
Тип На Производ:
Закрпи
Големина:
20*2.8 cm
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Appliqued
Број На Модел На:
N-01
Стил:
Шие-На
боја:
Sapphire withi Јасно
Материјал:
стакло, кристал
Техника:
да се шие на
Употреба:
Облека/Облека/Кошула/Кеси Applique
Обликот:
Tassel
Тип На Производ:
кристал деколте
is_customized:
Yes
Стил:
деколте applique
Кристал Тип:
Мотив Rhienstone
Позлата Боја:
Сребро.
Производи во категоријата