.

.

Одлична цена
Ах Yonniex Бренд 1 Парче Мала Цртан филм Пинк Крофна Мачка Печ Железо На Закрпи за Бебе Облека

Ах Yonniex Бренд 1 Парче Мала Цртан филм Пинк Крофна Мачка Печ Железо На Закрпи за Бебе Облека

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
A0828-1
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Бренд Име:
AHYONNIEX
Техника:
Извезена
Големина:
SEE BELOW DETAILS
боја:
Повеќе
Големина:
мали печ
Тип:
Пегла на Мачка Печ
Потекло:
Кина
Материјал:
Полиестер
Со Лепак:
Yes
квалитет:
Добар Квалитет Печ
Име:
лепак печ
Употреба:
DIY Облека Торба Фармерки Печ
Функција:
Симпатична
Производи во категоријата