.

.

Одлична цена
2piece 3D Beaded Rhinestones Вратот и Јаката Deep Blue Чипка Applique Закрпи Чипка Мотив Железо за Шиење Облека Додатоци T1957

2piece 3D Beaded Rhinestones Вратот и Јаката Deep Blue Чипка Applique Закрпи Чипка Мотив Железо за Шиење Облека Додатоци

DEN 527.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Beaded
Големина:
27cm/10.63 inches width
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
T1957
боја:
Deep Blue
Декорација:
Чипка, везени
Големина:
27cm/10.63 инчи ширина, полн 52cm/20.47 инчи должина
чипка закрпи:
Yes
pacthes Јака :
Yes
да се шие на закрпи:
Yes
извезена закрпи:
Yes
Шиење закрпи:
Yes
Applique Закрпи:
Yes
Производи во категоријата