.

.

Одлична цена
Кристал Кристал Трим Бела Школка Цвет Applique Скратува Синџир Костим Diy Да Се Шие На Свадба Свадба Applique Разубавувањето

Кристал Кристал Трим Бела Школка Цвет Applique Скратува Синџир Костим Diy Да Се Шие На Свадба Свадба Applique Разубавувањето

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Број На Модел На:
T581
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Техника:
Извезена
Стил:
Шие-На
Големина:
Approx full width 22mm/ 2.2 cm
Производи во категоријата