.

.

Одлична цена
Реверзибилна ја Менуваат Бојата Sequins да се Шие На DIY Облека Закрпи Додатоци за Т-маица Фармерки Облека Appliques Торби за Чевли Correctif

Реверзибилна ја Менуваат Бојата Sequins да се Шие На DIY Облека Закрпи Додатоци за Т-маица Фармерки Облека Appliques

DEN 60.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,рачно изработени,Еко-Пријателски
Бренд Име:
OMZHIMO
Големина:
12*13cm
Стил:
Шие-На
Техника:
Sequined
Број На Модел На:
реверзибилна закрпи sequin
облека закрпи:
Yes
Sequin Печ:
Yes
omkeerbare pailletten:
Yes
Производи во категоријата