.

.

Одлична цена
10pieces Занает Beaded Дијамант Победа Рака Закрпи Кристал Applique Значки за Чевли Облека Украсена Шиење Додатоци TH879

10pieces Занает Beaded Дијамант Победа Рака Закрпи Кристал Applique Значки за Чевли Облека Украсена Шиење Додатоци

DEN 599.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Beaded
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
шиење на Печ TH879
Големина:
full width 6cm/2.36inches, full length 8.5cm/3.35 inches
боја:
Сино жолта зелена со
Големина:
full width 6cm/2.36inches, full length 8.5cm/3.35 inches
Тип:
Да се шие на Закрпи
За:
Крпа, торби
Производи во категоријата