.

.

Одлична цена
@ 5.5*6cm Железо на Sequined Був Закрпи за Облека Декоративни Applique Везови Patch за Облека Налепници Апликации DIY

@ 5.5*6cm Железо на Sequined Був Закрпи за Облека Декоративни Applique Везови Patch за Облека Налепници Апликации

DEN 27.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
JOD
Големина:
5.5*6cm
Техника:
Извезена
Стил:
Железо-На
Функција:
Рачно изработени
Број На Модел На:
Закрпи
Тип На Производ:
Закрпи
Производи во категоријата