.

.

Одлична цена
АРИЗОНА државното ЗНАМЕ Америка југозападниот железо-на извезена печ држава аризона

АРИЗОНА државното ЗНАМЕ Америка југозападниот железо-на извезена печ држава аризона

DEN 309.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Техника:
Извезена
Големина:
8.0x7.0cm
Функција:
Рачно изработени,3D,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Број На Модел На:
F071
is_customized:
custom embroidered patches
Број На Модел На:
извезена закрпи
using1:
Вез Значка
USING3:
вез печ трговија на големо
Алатки тип:
Закрпи
Техника:
Воена Везени
Поддршка:
пегла на далноводи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
USING4:
Мека гума печ
Производи во категоријата