.

.

Одлична цена
обичај везови закрпи за капи од embrodidey сплавови снабдувач

обичај везови закрпи за капи од embrodidey сплавови снабдувач

DEN 72.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D
Големина:
as your drawing
Број На Модел На:
AGS0483
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
koraba
Обликот:
може да се прилагоди на вашиот бараат
Назад:
Топла топи лепило/шие-на/кука&јамка
Производи во категоријата