.

.

Одлична цена
3D Цвет Печ Прибор за Облека Црвени Цветови, Везови Applique Декорација Додатоци амбуланта корегирање Жан Закрпи NL291

3D Цвет Печ Прибор за Облека Црвени Цветови, Везови Applique Декорација Додатоци амбуланта корегирање Жан Закрпи NL291

DEN 64.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
3D,Еко-Пријателски
Бренд Име:
HYZELY
Големина:
42*38CM
Техника:
Appliqued
Стил:
Шие-На
Број На Модел На:
Закрпи
боја:
мулти-боја
Стил:
Моден
погоден:
Жените
Производи во категоријата