.

.

Одлична цена
Микс 250PCS 32-милиметри*37mm Поместена Елка Appliques / Scrapbooking Занает Одлуки A72A*5

Микс 250PCS 32-милиметри*37mm Поместена Елка Appliques / Scrapbooking Занает Одлуки A72A*5

DEN 117.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
32mm*37mm
Техника:
Appliqued
Стил:
Стап-На
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
A72A*5
Тип На Производ:
Закрпи
Производи во категоријата