.

.

Одлична цена
Slinx 5mm Neoprene Нуркање се Нурне Облека Нуркањето Јакна Wetsuit Врвот Грб Високо Еластична Spearfishing Змејот Surf Windsurf Бански

Slinx 5mm Neoprene Нуркање се Нурне Облека Нуркањето Јакна Wetsuit Врвот Грб Високо Еластична Spearfishing Змејот

DEN 1542.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Wetsuit
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пол:
Мажи
Материјал:
neoprene
Бренд Име:
SLINX
Производи во категоријата