.

.

Одлична цена
50 метри/roll 10-60mm ширина полиестер виножито webbing 7 боја мрачно подарок појас

50 метри/roll 10-60mm ширина полиестер виножито webbing 7 боја мрачно подарок појас

DEN 189.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
10мм ширина, 15mm ширина, 20mm ширина, ширина 25мм, ширина 30мм, 40mm ширина, 60mm ширина
Тип На Производ:
Webbing
Ширина:
10-60mm
Број На Модел На:
BZD094
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Ткаени
Употреба:
Облека,Чевли,Домашен Текстил,Торби
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Дебелина:
за 0.5 mm
Производи во категоријата