.

.

Одлична цена
50mm Широк 5M/многу Задебелување Обичен Ткае Високо-одделение за Енкрипција Имитација Најлон Webbing за Кеси Плетенка Рака Ранец Појас

50mm Широк 5M/многу Задебелување Обичен Ткае Високо-одделение за Енкрипција Имитација Најлон Webbing за Кеси Плетенка

DEN 237.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Материјал:
Полиестер / Најлон
Техника:
Ткаени
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Ширина:
5cm
Број На Модел На:
BZD069
Дебелина:
Материјал:
Употреба:
натпревар:
Производи во категоријата