.

.

Одлична цена
Солидна Нерѓосувачки Челик заврши Керамички Црна Види бенд Рака нараквици 16mm 18mm 20mm 22mm одговара Опрема S3 граница класична замена

Солидна Нерѓосувачки Челик заврши Керамички Црна Види бенд Рака нараквици 16mm 18mm 20mm 22mm одговара Опрема S3 граница

DEN 600.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бендот Боја:
Сребрена и црна, Розово злато и црна
Бендот Ширина:
14mm, 16mm, 18mm, 20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
1824
Бренд Име:
МЕИ LI КИНГ
Затворач Тип:
Виткање Тока
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
за 165mm
Watchband:
Црна
Производи во категоријата