.

.

Одлична цена
2018 висок квалитет топло место плоскости Вештачки СТП кожа за на рака хривнија види бенд часовник watchbands, види рака 22mm

2018 висок квалитет топло место плоскости Вештачки СТП кожа за на рака хривнија види бенд часовник watchbands, види

DEN 237.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бендот Боја:
црна 18, црна 20, црна 22, црна 24, браун 18, браун 20, браун 22, браун 24, Беж 20
Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Тока
Бренд Име:
SHUO LIN
Бендот Материјал Тип:
кожа
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
a011
Бендот Должина:
25.8-27.5
Материјал:
Вистинска Кожа
Големина:
11.5+7.5cm
Широчината:
18mm
Дебелина:
3-4mm
Боја:
црна браун
Производи во категоријата