.

.

Одлична цена
1 парче полиестер Мода ширина 5cm Тенок Врски За Мажи Повик за Печатење Печатени Шарени Леопард Вратоврска Бренд Gravata Cravat

1 парче полиестер Мода ширина 5cm Тенок Врски За Мажи Повик за Печатење Печатени Шарени Леопард Вратоврска Бренд Gravata

DEN 68.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
VEEKTIE
Стил:
Моден
Материјал:
Полиестер
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Жени,Мажи
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Шаблон Тип:
Печати
Големина:
One Size
Број На Модел На:
V-6
Тип На Објект:
Врски
is_customized:
Yes
Производи во категоријата