.

.

Одлична цена
Вратоврска Поставите Лак Врски за Мажи Џеб плоштадот крпа Mariage Жолто Злато Полиестер Пеперутка Handkerchief

Вратоврска Поставите Лак Врски за Мажи Џеб плоштадот крпа Mariage Жолто Злато Полиестер Пеперутка Handkerchief

DEN 36.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Врски Тип:
Вратот Се Врзува Сет
Стил:
Моден
Број На Модел На:
Set=Bowtie+Handkerchief
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Hooyi
лак врски:
вратоврска
gravata:
лак вратоврска
врски за мажи:
gravatas
Врски:
corbatas
corbata:
вратоврска
џеб handkerchief:
вратоврска сет
крпа:
џеб плоштад
џеб крпа:
handkerchief
џеб hankies:
џеб плоштади
mariage:
Свадба
Производи во категоријата