.

.

Одлична цена
Автомобил дијагностички алатка Polarlander професионални Палење Strobe мотор индуктивен времето светлина палење на мерењето светлина

Автомобил дијагностички алатка Polarlander професионални Палење Strobe мотор индуктивен времето светлина палење на

DEN 613.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
PolarLander
Тип На Објект:
Времето Светла
Хардвер Верзија:
/
Верзија На Софтвер:
/
Име На Модел:
Палење на мерењето пиштол
моќност:
12v
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
25cm
Објектот Ширина:
16cm
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
700g
Материјал Тип:
ABS
Електронски:
No
Производи во категоријата