.

.

Одлична цена
Отворено Преносни Водоотпорен Обновливи Итни Сребрена Фолија Кампување Опстанок Вреќа За Спиење

Отворено Преносни Водоотпорен Обновливи Итни Сребрена Фолија Кампување Опстанок Вреќа За Спиење

DEN 63.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Удобно Температурна Скала:
[0℃~-10℃]
Еднокреветни/Двокреветни Вреќа За Спиење:
Спојување Една Вреќа За Спиење
Вреќа За Спиење Температурна Скала Категорија:
Пролетта и Есента Вреќа за Спиење
Сезоната:
Пролет & Есен,Лето
Должина:
Lengthened (1.8 m-2 m Height)
Големина:
200cmx100cm/78.74x39.37
Применливи Луѓе:
Возрасни
Бренд Име:
OOTDTY
is_customized:
Yes
Стил:
Плик Тип
категорија:
Вреќа За Спиење Додатоци
Тип:
3 Сезона
Број На Модел На:
D9041
Пополнување:
Други
Ткаенини:
ПЕТ филмски + слој
боја:
Сребро.
Количина:
1pc
Производи во категоријата