.

.

Одлична цена
покаже вратата макара .бања тркала CY-90425AA

покаже вратата макара .бања тркала CY-90425AA

DEN 58.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
КИП-904AA
DIY Материјали:
Електрични
Дијаметар:
23MM 25MM
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 684.00 -81 %