.

.

Одлична цена
Висок квалитет покаже метар туш ролери врата

Висок квалитет покаже метар туш ролери врата

DEN 58.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
КИП-904BB
DIY Материјали:
Електрични
Дијаметар:
23MM 25MM
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 684.00 -80 %