.

.

Одлична цена
Трговија на големо снабдување покаже вратата макара .бања тркала CY-90524BB-2(Aset вклучуваат 4double ролери и 4single ролери )

Трговија на големо снабдување покаже вратата макара .бања тркала CY-90524BB-2(Aset вклучуваат 4double ролери и 4single

DEN 76.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
КИП-905AA
DIY Материјали:
Електрични
Дијаметар:
23MM 25MM
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата
DEN 684.00 -80 %